KONST / Litografier / Färglitografi 11709025
nr 1170 9025
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 79/199, motivet: 75x55
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:14:48
19/3 14:59:31
1.000 kr
19/3 18:00:29
19 mar
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström